Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an
  • Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an

  Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an

  Gemi Elettronica Izolues për shufra hekuri 100 copë për gardh elektrik gardhe elektrike gardhe të elektrifikuara për kafshë derra të egër lopë kuaj derra pula dhelpra

  • Shumë I fortë dhe shumë I lehtë për t'u montuar. Diametri i pranuar i shufrës së hekurit 1 mm deri 18 mm. I përshtatshëm për të gjithë llojet e shumëtelave, telave dhe shiritave (deri në 30 mm)
  • 100% Made in Italy - Cilësia më e mirë në botë me çmimin më të ulët në internet. Më I miri në kategorinë e tij: PROVOJE TA BESOSH!
  • Përmasa më e madhe që i jep izoluesit fuqi më të madhe dhe fuqi më të madhe izoluese për gardhin (duke bërë që të mbajë një ngarkesë elektrke konstante edhe pas disa kilometrave)
  • Pako me 100 copë - mund të montohet në dy mënyra (unik në llojin e vet), sipas nevojave. Mënyra e dytë ju lejon të zgjasni distancën midis shufrës së hekurit dhe telit të mbajtur ne izolues dhe kjo lejon gardhin të mbajë një ngarkesë elektrike më të madhe.
  • Izolues shufra hekuri për gardh elektrik gardhe elektrike gardhe të elektrifikuara për kafshë derra të egër qentë lopë kuaj derra pula
  20 ALL
  41 ALL
  - 50%
  Çmimi më i ulët në 30 ditët e fundit 21.11 ALL
  me TVSH

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  IZOLUES GARDHI
  ELEKTRIK PËR SHUFRA HEKURI
  Zarf me 100 copë

  Isolatori recinti | Gemi Market

  Më të shiturat ne botë.

  Izolues për
  shufra hekuri.

  Ideal për gardhet elektrikë
  ose gardhet e elektrifikuar
  të ndërtuar duke përdorur shufra hekuri,
  zink ose material metalik.

  Il più venduto | Gemi Market
  Isolatore Legno Universale | Gemi Market

  Unik në treg.

  I përshtatshëm për
  të gjithë llojet e shufrave dhe telave.

  Diametri i pranuar i shufrës së hekurit:
  nga 1 mm deri në 18 mm në diametër

  I përshtatshëm për të gjithë llojet e telave që tregtohen:
  shumëtelësh, tela dhe shirita
  (deri në 30mm).

  100% MADE IN ITALY

  Po për cilësinë,
  jo për Made in China.

  Dizenjuar dhe prodhuar në Itali.
  Shitur në të gjithë botën.

  Isolatore Brevettato | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  Pse të zgjedhësh izoluesin
  për gardhet Gemi Elettronica?

  Sepse ju merrni cilësinë më të lartë në botë,
  me çmimin më të lirë në internet.
  Provojeni që ta besoni!

  Miglior qualità | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  Në sajë të dimensioneve më të mëdhaja

  Fuqi më e madhe
  izoluese

  Ofrojnë rezistencë më të madhe
  për izoluesin dhe fuqi më të madhe izoluese
  për gardhin: një forcë izoluese
  deri në 20,000 V (në distancën maksimale),
  duke mbajtur një ngarkesë elektrike
  konstante pas disa kilometrave gardh

  Mundësi e dyfishtë

  montimi

  Modeli i ri i prodhuar nga 2019
  (i vetmi në llojin e vet) lejon
  të largosh telin nga shufra deri në 5 cm.
  (duke rritur fuqinë izoluese dhe
  si pasojë duke rritur dhe ngarkesën elektrike)
  Unik në llojin e vet.

  Alta resistenza e qualità | Elettrificatori recinti | Gemi Market
  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani në[email protected]

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  A4
  29924083 Artikuj

  Referencat specifike

  Produkt i ri

  Questions and Answers

  Çfarë ju nevojitet për një gardh elektrik për derrat e egër dhe kafshët e tjera?

  Për të krijuar një gardh elektrik për kafshët ju nevojiten: një Gemi energiser - 100% Prodhuar në Itali - për gardhe që bartin rrymën në gardh, një tel përcjellës të elektrizuar për gardhin dhe izolatorë për gardhe të elektrizuar të vidhosur në shtylla për të mbajtur telin .
  Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an

  Isolatori per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate per an

  20 ALL
  41 ALL
  - 50%
  Çmimi më i ulët në 30 ditët e fundit 21.11 ALL
  me TVSH