Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el
  • Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el
  • Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el

  Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el

  Gemi Elettronica Izolues unazor me dado për shufra hekuri 100 copë për gardh elektrik gardhe elektrike rrethime elektrike rrethime të elektrifikuara për kafshë derra të egër qenë lopë kuaj derra pula dhelpra

  • Shumë I fortë dhe shumë I lehtë për t'u montuar, pako me 100 copë
  • I përshtatshëm për të gjithë llojet e telave që tregtohen shumëtelësh, tela dhe shirita (deri në 30 mm)
  • E re: Përmasa më e madhe dhe fuqi më e madhe izoluese (lejon deri në 5 cm distancë midis telit dhe shufrës)
  • Izolues unazor me dado për shufra hekuri 100 copë për gardh elektrik gardhe elektrike rrethime elektrike rrethime të elektrifikuara për kafshë derra të egër qenë lopë kuaj derra pula dhelpra
  15 ALL
  me TVSH
  Out-of-Stock

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  Izolues gardhi me unazë
  PËR SHUFRA HEKURI ME DADO
  Zarf me 100 copë

  Isolatori recinti | Gemi Market

  Për shufra hekuri

  Izolues me unazë
  për gardh.

  I pajisur me dado të dyfishtë
  për gardhe elektrike
  të ndërtuara me shufra hekuri

  Isolatore dado 1 | Gemi Market
  Isolatore dado 2 | Gemi Market

  Universal.

  I përshtatshëm për të gjithë
  llojet e telave.

  Izolues për shumëtelësh, tela dhe shirita
  në treg (deri në 30mm).

  E patentuar nga ne.

  Po për cilësinë,
  jo për Made in China.

  Dizenjuar dhe prodhuar në Itali.
  shitur në të gjithë botën.

  Isolatore dado 3 | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  pse të zgjedhësh izoluesin
  për gardhet Gemi Elettronica?

  Sepse ju merrni cilësinë më të lartë në botë,
  me çmimin më të lirë në internet.
  Provojeni që ta besoni!

  Isolatore dado 4 | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  Rezistent ndaj erës

  Sistem I patentuar
  me mbajtëse

  Mbajtësja e bën të pamundur të lirohet
  teli, aksidentalisht (përplasje kafshe
  ose erë e fortë). Në të njëjtën kohë, e bën të lehtë
  heqjen e dëshiruar të telit për
  mirëmbajtjen/zëvendësimin e telit.

  Fuqi e rritur izoluese.

  Në sajë të
  kokës unazë

  Koka unazë e izoluesve GEMI
  është afërsisht 11mm krahasuar me 4mm për të
  tjerët. Në sajë te këtyre përmasave
  dhe të materialit të saj izolues special
  jopërçues, izoluesit GEMI sigurojnë
  rezistencë më të madhe të izoluesit në
  kohë dhe fuqi më të madhe izoluese në
  gardh (duke e mbajtur
  ngarkesën e tij elektrike konstante majde
  edhe pas disa kilometrave tela).

  Isolatore dado 5 | Elettrificatori recinti | Gemi Market
  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani në[email protected]

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  GEMI INS 009

  Referencat specifike

  Produkt i ri

  Questions and Answers

  Çfarë ju nevojitet për një gardh elektrik për derrat e egër dhe kafshët e tjera?

  Për të krijuar një gardh elektrik për kafshët ju nevojiten: një Gemi energiser - 100% Prodhuar në Itali - për gardhe që bartin rrymën në gardh, një tel përcjellës të elektrizuar për gardhin dhe izolatorë për gardhe të elektrizuar të vidhosur në shtylla për të mbajtur telin .
  Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el

  Isolatore anellare con dado per pali in ferro 100 pz per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni el

  15 ALL
  me TVSH