Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica
  • Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica
  • Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica
  • Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica
  • Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica
  • Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica

  Kompleti i dorezës me 2 izolatorë me grepa të dyfishtë për kalimin e gardhit elektrik

  Gemi ElettronicaSet dorezë me 2 izolues me grep të dyfishtë për kalimgardh elektrik, gardhe elektrike, gardhe të elektrifikuara

  • Hyrje e sigurtë për në kullota
  • Plastikë rezistente ndaj tensionit të lartë dhe mbrojtje e madhe për duart
  • Rezistent ndaj rrezeve UV dhe ndryshimeve klimatike
  • Izoluesi ka funksionin e izolimit të kalimit të rrymës midis fillit dhe shufrës.
  • Izoluesit të vidhosen në dy shufra druri dhe doreza për mbrojtje nga tensioni i lartë
  399 ALL
  me TVSH

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  SET DOREZË + 2 IZOLUES
  ME GREP TË DYFISHTË
  PËR GARDH ELEKTRIK
  Dorezë me grep të vidhosur dhe sustë tensioni
  +
  2 izolues për shufra druri për gardhe elektrike

  Il più venduto | Gemi Market

  Dorezë rezistente

  Grep dhe sustë
  tërheqje të galvanizuara

  Siguron një dorezë
  të qëndrueshme në kohë
  në sajë të cilësisë së materialeve të perdorura

  Dorezë e manovrueshme dhe e sigurt.

  Kapje
  ergonomike

  Plastikë rezistente ndaj tensionit të lartë
  me mbrojtje të madhe për duart
  garanton përdorim të sigurt.
  Për më shumë, plastika është rezistente
  ndaj rrezeve UV dhe ndryshimeve klimatike

  Isolatore Legno Universale | Gemi Market
  Isolatori + maniglia 1 | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  Ideal për

  të lidhur
  dorezat

  Izoluesi ka funksionin
  e izolimit të kalimit të rrymës
  midis fillit dhe shufrës.

  Cilësi e lartë.

  E lehtë për t'u
  montuar

  Ideal për shufra druri me vida 6 mm.
  Ofron avantazhin e madh që
  nuk krijon asnjë përdredhje të mundshme
  të vrimave, duke e mbajtur
  të fiksuar dorezën me gardhin.

  Isolatori + maniglia 2 | Elettrificatori recinti | Gemi Market
  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani në[email protected]

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  GEMI HDL - 000
  3179 Artikuj

  Referencat specifike

  Kit Maniglia con 2 isolatori doppio gancio per passaggio recinto elettrico - Gemi Elettronica

  Kompleti i dorezës me 2 izolatorë me grepa të dyfishtë për kalimin e gardhit elektrik

  399 ALL
  me TVSH