Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche
  • Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche
  • Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche
  • Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche
  • Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche

  Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche

  Mbështjellës për fill përçues dhe shirit me shumëfishues 3:1 për gardh elektrik ,gardhe elektrike, rrethime elektrike, rrethime të elektrifikuara Gemi

  • Mbështjellës për fill përçues dhe shirit Gemi për të mbledhur lehtë dhe shpejt gardhin tënd elektrik
  • I pajisur me shumëfishues 3:1 që garanton mbledhjen e fillit në pak minuta pa u lodhur, në sajë të dorezës së manovrueshme
  • Ideal për çdo lloj materiali përçues për gardhe elektrik - Çmim i pakrahasueshëm dhe i favorshëm!
  • Mbështjellës për fill përçues dhe shirit Gemi për rrethim kullote Gardh Elektrik Gardhe Elektrike, Rrethime Elektrike, Rrethime të Elektrifikuara
  4 191 Lekë
  me TVSH
  Out-of-Stock

  Dorëzimi në 4-8 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  MBËSHTJELLËS
  PËR FILL DHE SHIRIT
  ME SHUMËFISHUES 3:1
  PËR GARDHIN ELEKTRIK

  Avvolgitore Recinto Elettrico 1 | Gemi Market

  Në krye të gamës

  Monton dhe çmonton
  gardhin tuaj shpejt.

  Në sajë të shumëfishuesit me 3 nivele,
  në pak minuta mund të mbledhësh
  fillin shpejt dhe lehtë.
  Zgjedhja e duhur nëse doni të
  kurseni kohë dhe të bëni një
  punë cilësore.

  Kollaj për t'u përdorur

  Dizenjo ergonomike
  dhe cilësore

  Mbështjellësi Gemi është I pajisur me një dorezë
  të rehatshme dhe një grep
  për ta fiksuar kollaj në një
  mbajtëse bobinash.

  Avvolgitore Recinto Elettrico 2 | Gemi Market
  Avvolgitore Recinto Elettrico 3 | Gemi Market

  Praktik

  Vrimë për
  fillin përçues.

  Vrima do të ndihmojë gjatë
  mbedhjes që të mos dalë
  filli nga mbështjellësi.

  Vëmendje ndaj detajeve

  Doreza prej
  çeliku të galvanizuar.

  Lejon të rrotullosh cilindrin me
  pak forcë, në sajë të efektit levë
  që aplikohet ndaj cilindrit.

  Avvolgitore Recinto Elettrico 4 | Gemi Market
  Avvolgitore Recinto Elettrico 5 | Gemi Market

  Kapacitet I madh

  edhe për
  gardhe të gjatë

  Tel 2.2 mm² : 1000 mt
  Tel 4 mm² : 700 m
  Tel 6 mm² : 500 m
  Shirit : 200 m

  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani nëordinigemi@gmail.com

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  GEMI EFA 102

  Referencat specifike

  Produkt i ri
  Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche

  Avvolgitore Per Filo Conduttore E Fettuccia Con Moltiplicatore 3:1 Per Recinto Elettrico Recinti Elettrici Recinzioni Elettriche

  4 191 Lekë
  me TVSH