Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett
  • Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett

  Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett

  Gemi Elettronica Bosht vidhosës zhvidhosës për izolues shufra druri për gardh elektrik gardhe elektrike rrethime elektrike rrethime të elektrifikuara
  Bosht për të vidhour izolues për shufra druri për gardh elektrik gardhe elektrike rrethime elektrike rrethime të elektrifikuara

  • I lehtë për t'u përdorur
  • Montim I sigurt dhe I shpejtë I izoluesve.
  • Për trapan dhe kaçavide me bateri
  291 ALL
  me TVSH

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  BOSHT VIDHOSËS ZHVIDHOSËS
  PËR IZOLUES PËR SHUFRA DRURI

  Elettrificatori recinti | Gemi Market
  Avvitatore isolatore Recinzione Elettrica | Gemi Market

  I lehtë për t'u përdorur

  Për trapanin
  ose kaçavidën tuaj

  Për të lehtësuar montimin e izoluesve
  në sistemin tuaj të gardhit elektrik.

  Ideal për

  izolues
  në drurë Gemi

  Përbëhet nga një bosht të fiskuar
  dhe një pjesë të ngritur kundër përdredhjes.

  Avvita Svita close up Recinto Elettrico | Gemi Market
  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani në[email protected]

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  GEMI EFA 003
  227 Artikuj

  Referencat specifike

  Produkt i ri

  Questions and Answers

  Çfarë ju nevojitet për një gardh elektrik për derrat e egër dhe kafshët e tjera?

  Për të krijuar një gardh elektrik për kafshët ju nevojiten: një Gemi energiser - 100% Prodhuar në Itali - për gardhe që bartin rrymën në gardh, një tel përcjellës të elektrizuar për gardhin dhe izolatorë për gardhe të elektrizuar të vidhosur në shtylla për të mbajtur telin .
  Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett

  Avvita svita Mandrino per isolatori pali in legno per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elett

  291 ALL
  me TVSH