Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate
  • Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate
  • Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate
  • Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate
  • Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate

  Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate

  Gemi Elettronica Kabëlli i kalimit të tensionit të lartë për gardh elektrik gardhe elektrike rrethim elektrik rrethime të elektrifikuara

  • Kabëlli i kalimit të tensionit të lartë për kalime nën tokë ose në sipërfaqe
  • Rezistent ndaj tensionit të lartë
  • 1,22€ për metër linear
  122 ALL
  me TVSH

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  KABËLL I TENSIONIT TË LARTË
  TË KALIMIT NË TOKË
  PËR GARDH ELEKTRIK
  GEMI ELETTRONICA

  Cavo alta tensione Recinto Elettrico 1 | Gemi Market

  Ideal për

  të lidhur dy
  pjesë të gardhit

  Funksionon si në siperfaqe
  ashtu edhe nën tokë

  Praktik dhe I shpejtë

  I lehtë
  për t'u lidhur

  Tel përçues për gardh
  elektrik i cilësisë së lartë me
  veshje mbrojtëse

  Maniglia Recinto Elettrico 2 | Gemi Market
  Resistenza Cavo Recinto Elettrico 3 | Gemi Market

  Rezistent

  Deri në 50 kg
  tërheqje.

  Në sajë të qëndrueshmërië së tij,
  kablli për gardh elektrik 2.2 mm²
  Gemi është ideal për kafshë të
  përmasave të vogla.

  Përçueshmëri e fortë

  falë 4 fijeve
  përçuese

  Filli përçues Gemi për gardh elektrik 2.2 mm².
  përbëhet nga 4 fije përçuese metalike të
  cilësisë së lartë që do të mundësojnë
  përçimin e rrymës 3 herë
  më shumë se konkurrentët.

  Maniglia Recinto Elettrico 2 | Gemi Market
  Resistenza Cavo Recinto Elettrico 3 | Gemi Market

  Jo humbjes!

  Gardhe pafund
  me fijet Gemi

  Vetëm 0.5 ohm humbje
  të rrymës për metër.
  Ju sfidojmë të gjeni një tjetër
  më të ulët në një produkt të ngjashëm
  Më i miri në treg!

  Sa do ju nevojitet?

  Varet nga lloji
  i kafshës…

  Ky grafik informues do t'ju ndihmojë të bëni një llogaritje të shpejtë
  për sasinë e fillit që do ju nevojitet. Në varësi të lartësisë së kafshës
  duhet të llogarisni numrin e ndryshëm të fijeve që do vendosni në gardhin tuaj.

  Për informacione të mëtejshme, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni.

  set animali | Elettrificatori recinti | Gemi Market

  Parametrat teknike

  Tensione | Elettrificatori recinti | Gemi MarketPesha: 1,260 Kg

  Assorbimento | Elettrificatori recinti | Gemi MarketGjatësia e bobinës: 250mt

  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani në[email protected]

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  A36
  3900 Artikuj

  Referencat specifike

  Produkt i ri

  Questions and Answers

  Çfarë ju nevojitet për një gardh elektrik për derrat e egër dhe kafshët e tjera?

  Për të krijuar një gardh elektrik për kafshët ju nevojiten: një Gemi energiser - 100% Prodhuar në Itali - për gardhe që bartin rrymën në gardh, një tel përcjellës të elektrizuar për gardhin dhe izolatorë për gardhe të elektrizuar të vidhosur në shtylla për të mbajtur telin .

  Sa metra mund të përdor telin elektrik për rrethojat e tensionit të lartë?

  Trashësia e një kabllo elektrike për gardhe është 3 mm dhe mund të përdoret edhe për më shumë se 100 metra, por është e përshtatshme vetëm për 30/40 metra. Nëse dy gardhe elektrike duhet të lidhen në një distancë prej shumë metrash, këshillohet të kaloni telin e përcjellësit me ajër. Përndryshe krijoni dy gardhe elektrike të veçanta.
  Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate

  Cavo ad Alta Tensione di attraversamento per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettrificate

  122 ALL
  me TVSH