Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria - Gemi Elet
  • Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria - Gemi Elet
  • Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria - Gemi Elet
  • Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria - Gemi Elet

  Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria

  Kablli rezistent ndaj temperaturave të larta është një kabëll special silikoni mbuluar me veshje çeliku fleksibël rezistent ndaj temperaturave deri mbi 350 °C.
  Gjatësia e kabllit që mund të përzgjidhet është nga 5 metra, 10 metra, 15 metra, 20 metra, deri në një maksimum prej 30 metrash.

  Për shembull:

  • Nëse dëshironi të blini 5 metra, në kuti zgjidhni metra 5
  • Nëse dëshironi të blini 10 metra, në kuti zgjidhni metra 10
  5 215 Lekë
  me TVSH
  Zgjidhni gjatësinë (metra) të kabllit:

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  KABËLL PËR ASPIRATOR ME
  VESHJE NË ÇELIK FLEKSIBËL
  GEMI ELETTRONICA
  Rezistent ndaj më shumë se 350° .

  Vëmendje ndaj detajeve

  Kabëll silikoni
  dhe veshje çeliku

  Një përzierje unike që e bën
  funksional në mënyrë të përkryer
  edhe në temperatura të larta
  (siç janë ato brenda
  një oxhaku).

  Cavo Alte Temperature 1 camino | Gemi Market
  Cavo Alte Temperature 2| Gemi Market

  Ideal për

  të lidhur aspiratorin
  tuaj me
  rregulluesin e shpejtsisë.

  Ky kabëll mund të lëshohet
  direkt brenda në kanalin
  e oxhakut për të lidhur rregulluesin
  e shpejtësise me aspiratorin.

  Shënim: Është e këshillueshme mos të nxirret kablli jashtë
  nga gryka e oxhakut, por të largohet
  rreth 1 mt nga flaka.

  Gjithashtu, këshillohet të instalohet rregulluesi i shpejtësisë
  larg burimeve të nxehtësisë

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më i pëlqyeri në botë.

  Thonë
  klientët tanë.

  I pari në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota në TrustPilot.

  Përshtypjet tona në video.

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Pse të instaloni nje nxjerrës tymi Gemi?

  1. Zgjidhja e problemi të tymit100% e garantuar.
  2. Nuk thith nxehtësinëpor vetëm tymin nga oxhaku juaj.
  3. Pa zhurmë edhe në shpejtësi të madhe.
  4. Konsum i ulët i energjisëMaksimumi i konsumit 10 € në vit.
  5. I lehtë për t'u montuar madjeBËJE-VETË(ndiqni videon praktike).
  6. UniversalPër të gjithë kanalet e tymit (përfshirë edhe ato të rrumbullakta).
  7. Redukton me 70%akumulimin e blozës në oxhak.
  8. Mund të përdoret edhe në verëpër qarkullim natyral ajri.
  9. I pajisur merregullues me 6-shpejtësi.
  10. nuk ka nevojë për mirëmbajtjeme kalimin e viteve.
  11. Edhe kur është i fikur, nuk pengon daljen normale të tymit.
  12. Mund të përdoret siventilator për ndezjen fillestare të oxhakut.
  13. Kur pastroni hirin e oxhakutshmang shpërndarjen e hirit në ambient.
  14. Eleminon plotësisht thithjen e tymrave kancerogjeneqë dalin nga oxhaku.
  15. Përqindja e kthimit të produktit është 0.05 % (5/10000)
  16. 100% MADE IN ITALYi patentuar nga kompania jonë ne 1983, akoma prodhohet ne Itali ditët e stome.

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune.

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për aspiratorin?

  3 Vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të aspiratorit
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Pse të blini
  një aspirator?

   width=

  Marka
  të tjera

  Produkt I çertifikuar

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Parametrat teknike të verifikuara nga Universiteti Unibas

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Kapaciteti I thithjes 2500 M3 /h

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  rregullues me 6-shpejtësi(autotransformator)

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Prodhuar që në 1983

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  3-vite garanci

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Kthim falas për 100 ditë

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Çmime fabrike(pa ndërmjetës)

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Përshtypje të verifikuara në Trustpilot

  Si tabella | Gemi Market
  No tabella | Gemi Market

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas deri në zgjidhjen
  e problemit

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperiencë në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani nëordinigemi@gmail.com

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendësojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në fabrikën tonë
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  A34-5
  108 Artikuj

  Referencat specifike

  ean13
  8053017261249
  Produkt i ri

  Questions and Answers

  A është e mundur të lidhni kabllon brenda oxhakut?

  Po, është e mundur. Ka dy mënyra për të bërë lidhjen elektrike: me kabllon 3 x 1.5 (që do të kalohet jashtë oxhakut deri në rregullatorin e shpejtësisë) në mënyrë që të zgjasni metrin e parë të ngjitur në ventilatorin e oxhakut. Ose mund të bëni një lidhje të brendshme me oxhakun me kabllon tonë rezistente ndaj temperaturës së lartë, të cilën mund ta blini veçmas duke zgjedhur sasinë e dëshiruar në menynë rënëse, sipas numrit të metrave që ju nevojiten.
  Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria - Gemi Elet

  Rotolo di cavo resistente alle alte temperature per aspiratore Aspirafumo Tirafumo Fumaiolo Camino Barbecue Pizzeria

  5 215 Lekë
  me TVSH