ESTENSIONE DI GARANZIA GEMI PER ASPIRATORI PER CAMINI - Gemi Elettronica
  • ESTENSIONE DI GARANZIA GEMI PER ASPIRATORI PER CAMINI - Gemi Elettronica

  ESTENSIONE DI GARANZIA GEMI PER ASPIRATORI PER CAMINI

  Gemi "CARE PACK" garanci shtesë

  Ju mund të zgjidhni nga menuja me zgjedhje numrin e viteve që dëshironi midis 3 dhe 5 vite.

  4 191 Lekë
  13 970 Lekë
  - 70%
  me TVSH
  Zgjidhni periudhën e garancisë:

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  GARANCI SHTESË PËR
  ASPIRATORË OXHAKU GEMII
  I vlefshëm në çdo model aspirator oxhaku Gemi Elettronica

  Shërbimi "GEMI CARE PACK" është
  një shërbim kompleks që përbëhet nga

  Garanzia Aspiratore Elettrico 1 | Gemi Market

  3 ose 5 vite
  garanci
  shtesë

  Mund ta zgjidhni në menunë me zgjedhje
  mes një periudhe shtesë
  prej 3 vjet apo 5 vjet.

  Shërbimi i
  tërheqjes falas
  nga shtëpia juaj.

  Mos u shqetësoni për asgjë.
  Ne do të dërgojmë korrierin tonë
  direkt në shtëpinë tuaj!

  Garanzia Aspiratore Elettrico 2 | Gemi Market
  Garanzia Aspiratore Elettrico 3 | Gemi Market

  Shërbimi i dërgimit
  falas të aspiratorit
  të ri apo të rregulluar.

  Ne do ju dërgojmë aspiratorin e rregulluar
  ose të ri në adresën tuaj
  në 7-10 ditë.

  Zgjidh një jetë pa shqetësime
  dhe garantoi vetes një aspirator për gjithë jetën.

  Periudha kohore e mbulimit
  të shërbimit Care Pack i shtohet
  garancisë bazë dhe/ose ligjore.

  Psh : Nëse keni blerë një model aspiratori bazë
  duke blerë shërbimin GEMI CARE PACK
  me 5 vite ju do të keni një garanci totale
  8 vite. ( 3 vite fillestarë + 5 vite shtesë).

  Periudha shtesë e garancisë
  do të filloje nga data e porosisë suaj
  dhe si provë, do të vlejë fatura e blerjes
  së vetë produktit.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani nëordinigemi@gmail.com

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  GAR3
  852 Artikuj

  Referencat specifike

  ean13
  8053017261416
  Produkt i ri
  ESTENSIONE DI GARANZIA GEMI PER ASPIRATORI PER CAMINI - Gemi Elettronica

  ESTENSIONE DI GARANZIA GEMI PER ASPIRATORI PER CAMINI

  4 191 Lekë
  13 970 Lekë
  - 70%
  me TVSH