Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettri
  • Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettri

  Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettri

  Bateri plumbi Gemi Elettronica 12 Volt 7,2 Amper PANASONIC për gardh elektrik gardhe elektrike rrethime elektrike rrethime të elektrifikuara

  • Gardh elektrik, gardh i elektrifikuar, gardh kullotash - për kuaj, poni, lopë, dhitë, dele, derr i egër, drerë, gjedhë
  • Bateri plumb-acid, ideale për të ushqyer pajisjet B12-2/B24
  • 12 Volt 7,2 Amper
  • Marka : Panasonic
  4 204 Lekë
  5 255 Lekë
  - 20%
  Çmimi më i ulët në 30 ditët e fundit 4203.68 Lekë
  me TVSH

  Dorëzimi në 4 - 6 ditë

  Quantity:

  Tarifat e transportit: TBD

  Kthim falas për 100 ditë

  Menyra Pagese

  BATERI PËR ELEKTRIFIKUES
  PËR GARDHE ELEKTRIK
  Plumb-acid- 12 V - 7.2 A

  Më e mira në tre

  Besueshmëri
  e lartë

  Shumë e lehtë për
  t'u lidhur

  Batteria Recinzione Elettrica 1 | Gemi Market
  Segnaletica Recinzione Elettrica 2 | Gemi Market

  Ideale për

  Elektrifikues
  me bateri

  Më e këshilluara për
  elektrifikuesit B/12 dhe B/24
  Gemi Elettronica

  Sicuro e certificato | Gemi Market

  I sigurt dhe I çertifkuar.

  Që në 1983
  Kujdes për
  sigurinë tuaj.

  Që në 1983, ne kemi patur
  specialistë ne kompani për
  ndërtimin e produkteve
  për gardhet elektrike.
  Blerja e një produkti
  Gemi Elettronica do të thotë të zgjedhësh
  cilësinë dhe sigurinë.

  Çfare thonë klientët tanë?

  Recensioni Trust Pilot | Gemi Market

  Më të pëlqyerat në botë.

  Thonë
  klientët tanë

  I parI në botë në
  kategorinë e tij në sajë të
  mijëra përshtypjeve pozitive
  nga e gjithë bota ne TrustPilot

  Përshtypjet tona në video

  Zbuloni opinionin e
  atyre që e kanë provuar atë.

  Me qindra video të dërguara
  nga klientët si ty.

  Recensioni Trust Videos | Gemi Market

  Koha dhe kostot e transportit?

  Ne dërgojme në të gjithëbotën në 3/8 ditë
  ditë pune

  Gjeni këtu të gjitha kohët dhe kostot:

  Spedizioni in tutto il mondo | Gemi Market
  Pagamento | Gemi Market

  Si mund të paguaj?

  Më shumë se 10 mënyra
  pagese.

  Pagamenti sicuri | Gemi Market

  A ka një garanci për gardhet Gemi?

  3 vite
  garanci.

  Mbi çdo përbërës
  të Gardheve Elektrike
  (pjesë elektrike ose strukturë).

  Sigillo garanzia | Gemi Market
  Soddisfatti o rimborsati | Gemi Market

  100 ditë për ta rimenduar.

  Të kënaqur
  ose të rimbursuar.

  Ne nuk do të kemi nevojë
  për ndonjë shpjegim.
  Ne do ta tërheqim produktin me shpenzimet tona
  dhe ju do të merrni rimbursimin tuaj

  Avantazhi i blerjes nga

  fabrika.

  1) Këshillim falas derisa problemi
  të zgjidhet përfundimisht.

  Ju do merrni përgjigje në telefon nga
  teknikët tanë të specializuar me vite
  eksperience në fushë.
  Telefononi tani në(+39) 02.87165556
  ose shkruani nëordinigemi@gmail.com

  2) Keni një problem me ndonjë nga produktet tona?
  Ne do ta zëvendesojmë menjëherë produktin

  Assistenza | Gemi Market
  Azienda | Gemi Market

  3) Çmime fabrike. Kurseni
  duke mos blerë nga rishitësit.

  4) 40 vjet eksperiencë në industri
  në shërbimin tuaj.

  5) Dizenjuar dhe prodhuar plotësisht
  në Itali.
  në njësinë tonë prodhuese
  me mbi 10,000 metra katrorë

  Gemi Elettronica Srl
  A35
  73 Artikuj

  Referencat specifike

  Produkt i ri
  Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettri

  Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC per recinto elettrico recinti elettrici recinzioni elettriche recinzioni elettri

  4 204 Lekë
  5 255 Lekë
  - 20%
  Çmimi më i ulët në 30 ditët e fundit 4203.68 Lekë
  me TVSH